RESULTATLISTE 20182018-07-19T11:45:18+00:00

Vinnere på Fiskefestivalen 2018

Fiskekonkurransen:

235 deltakere
174 fikk fisk
Største fisk: Torsk 9 kg – Kay Nordli, Klasse Voksen, Båt
Dagens fisk: Knurr 0,17 kg – Ole Rossvoldsve, Voksen, Land
Total fangst: 1482 kg

Ta Sjansen:

Mest forseggjorte farkost (kr. 10.000,-):
«WIK-INGENE» – Helena Wik, Nora Storvoll og Astrid Jakobsen
Raskeste farkost (kr. 3000,-):
«Dalasauen» – Ingvild Vingen, Ane Berget og Thomas Forfot
Juryens pris (kr. 2000,-):
«Hakkebakkeskogen» – Ida Basmo Pettersen, Hanne Nilsdatter Hårstad, Oda, Odin og Vetle
Fiaskoprisen (kr. 1000,-):
«Sofa-Babes» – Andrine Edwardsen, Maren Olesen og Kaisa Lauretta Moen

På planken:

Barn: Isak Schei
Voksen: Aron Viken

60 meter:

Publikumsprisen: Oda Dahle og Erik Aarvåg Monkan
Ungdom: Joakim F. Hårstad
Voksen: Knut Johan Monkan

Hovedlotteriet:

1.premie:
Åfjordsfæring m/rigg:
Nr. 4279 – Grete Tjøsvoll, Trondheim
2.premie:
Modell av færing:
Nr. 5117 – Johannes Pettersen, Levanger
3. premie:
Roanstrøya:
Nr. 1971 – Geir Ola Aune

Festivaltier:

Lørdag 14/7-18:
Premie: Rorbu-weekend på Bessaker
Hvit lapp nr. 986
Vinner: Gaute Bye, Sandviksberget
Søndag 15/7-18:
Premie: Rorbu-weekend på Bessaker:
Grønn lapp nr. 670
Vinner: Uavhentet

Inngang Ta Sjansen:

Premie: Roanstrøya
Nr. 435 – Stein Husby,Skaun

Vinnere på Fiskefestivalen 2018

Fiskekonkurransen:

235 deltakere
174 fikk fisk
Største fisk: Torsk 9 kg – Kay Nordli, Klasse Voksen, Båt
Dagens fisk: Knurr 0,17 kg – Ole Rossvoldsve, Voksen, Land
Total fangst: 1482 kg

Ta Sjansen:

Mest forseggjorte farkost (kr. 10.000,-):
«WIK-INGENE» – Helena Wik, Nora Storvoll og Astrid Jakobsen
Raskeste farkost (kr. 3000,-):
«Dalasauen» – Ingvild Vingen, Ane Berget og Thomas Forfot
Juryens pris (kr. 2000,-):
«Hakkebakkeskogen» – Ida Basmo Pettersen, Hanne Nilsdatter Hårstad, Oda, Odin og Vetle
Fiaskoprisen (kr. 1000,-):
«Sofa-Babes» – Andrine Edwardsen, Maren Olesen og Kaisa Lauretta Moen

På planken:

Barn: Isak Schei
Voksen: Aron Viken

60 meter:

Publikumsprisen: Oda Dahle og Erik Aarvåg Monkan
Ungdom: Joakim F. Hårstad
Voksen: Knut Johan Monkan

Hovedlotteriet:

1.premie:
Åfjordsfæring m/rigg:
Nr. 4279 – Grete Tjøsvoll, Trondheim
2.premie:
Modell av færing:
Nr. 5117 – Johannes Pettersen, Levanger
3. premie:
Roanstrøya:
Nr. 1971 – Geir Ola Aune

Festivaltier:

Lørdag 14/7-18:
Premie: Rorbu-weekend på Bessaker
Hvit lapp nr. 986
Vinner: Gaute Bye, Sandviksberget
Søndag 15/7-18:
Premie: Rorbu-weekend på Bessaker:
Grønn lapp nr. 670
Vinner: Uavhentet

Inngang Ta Sjansen:

Premie: Roanstrøya
Nr. 435 – Stein Husby,Skaun

Festivalstyret:

logo-w-400-png-1.png